Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:55-11:40
religia Jakubowska A. (6) |
10:55-11:40
religia Jakubowska A. (6) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:55-09:40
religia Jakubowska A. (2)
09:50-10:35
edukacja polonistyczna Koszałka Ż. (2)
10:55-11:40
edukacja matematyczna Koszałka Ż. (2)
12:00-12:45
j. angielski Stawska E. (28a) |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Koszałka Ż. (2)
08:55-09:40
edukacja matematyczna Koszałka Ż. (2)
09:50-10:35
edukacja muzyczna Koszałka Ż. (2)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Koszałka Ż. (2) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Koszałka Ż. (2)
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Koszałka Ż. (2)
09:50-10:35
edukacja społeczna Koszałka Ż. (2)
10:55-11:40
j. angielski Stawska E. (28a) |
08:55-09:40
religia Jakubowska A. (2)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Koszałka Ż. (2)
10:55-11:40
edukacja polonistyczna Koszałka Ż. (2)
12:00-12:45
edukacja plastyczna Koszałka Ż. (2)
12:55-13:40
wychowanie fizyczne Koszałka Ż. (2) |
08:00-08:45
edukacja informatyczna Koszałka Ż. (20)
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Koszałka Ż. (2)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Koszałka Ż. (2)
10:55-11:40
edukacja przyrodnicza Koszałka Ż. (2)
12:00-12:45
edukacja techniczna Koszałka Ż. (2) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
język regionalny kaszubski Domski S. (2 Brzeźno)
08:55-09:40
język regionalny kaszubski Domski S. (2 Brzeźno)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
10:55-11:40
edukacja społeczna Naczk M. (1 Brzeźno)
12:00-12:45
religia Skierka E. (1 Brzeźno)
12:55-13:40
edukacja polonistyczna Naczk M. (1 Brzeźno) |
08:55-09:40
j. angielski Wójtowicz A. (1 Brzeźno)
09:50-10:35
edukacja polonistyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
10:55-11:40
edukacja matematyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
12:00-12:45
edukacja przyrodnicza Naczk M. (1 Brzeźno) |
08:00-08:45
j. angielski Wójtowicz A. (1 Brzeźno)
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
09:50-10:35
edukacja muzyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Naczk M. (1 Brzeźno)
12:00-12:45
edukacja informatyczna Naczk M. (1 Brzeźno) |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
08:55-09:40
edukacja matematyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
09:50-10:35
edukacja plastyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Naczk M. (1 Brzeźno)
12:00-12:45
religia Skierka E. (1 Brzeźno) |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
08:55-09:40
edukacja matematyczna Naczk M. (1 Brzeźno)
09:50-10:35
edukacja techniczna Naczk M. (1 Brzeźno)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Naczk M. (1 Brzeźno) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Orłowska A. (5)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Orłowska A. (5)
10:55-11:40
edukacja przyrodnicza Orłowska A. (5)
12:00-12:45
wychowanie fizyczne Orłowska A. (MSG)
12:50-13:35
religia Kustra E. (5) |
08:00-08:45
edukacja matematyczna Orłowska A. (5)
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Orłowska A. (5)
09:50-10:35
religia Kustra E. (5)
10:55-11:40
edukacja muzyczna Orłowska A. (5)
12:00-12:45
edukacja społeczna Orłowska A. (5) |
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Orłowska A. (5)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Orłowska A. (5)
10:55-11:40
edukacja techniczna Orłowska A. (5)
12:00-12:45
j. angielski Stawska E. (28a) |
08:55-09:40
edukacja matematyczna Orłowska A. (5)
09:55-10:35
edukacja polonistyczna Orłowska A. (5)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Orłowska A. (MSG)
12:00-12:45
edukacja plastyczna Orłowska A. (5)
12:50-13:35
j. angielski Stawska E. (28a) |
08:55-09:40
edukacja informatyczna Orłowska A. (20)
09:50-10:35
edukacja polonistyczna Orłowska A. (5)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Orłowska A. (MSG) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Kustra E. (MSG) |
08:00-08:45
religia Kustra E. (7) |
10:55-11:40
religia Kustra E. (7) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Treder K. (3)
08:55-09:40
religia Kustra E. (3)
09:50-10:35
edukacja informatyczna Treder K. (20)
10:55-11:40
edukacja matematyczna Treder K. (3)
12:00-12:40
edukacja przyrodnicza Treder K. (3) |
08:00-08:45
religia Kustra E. (3)
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Treder K. (3)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Treder K. (3)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Treder K. (MSG)
12:00-12:45
język regionalny kaszubski Licau K. (11) 3 j. kaszubski
12:50-13:35
język regionalny kaszubski Licau K. (11) 3 j. kaszubski |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Treder K. (3)
08:55-09:40
edukacja matematyczna Treder K. (3)
09:50-10:35
edukacja muzyczna Treder K. (3)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Treder K. (MSG)
12:00-12:45
edukacja społeczna Treder K. (3) |
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Treder K. (3)
09:50-10:35
edukacja matematyczna Treder K. (3)
10:55-11:40
j. angielski Paluszek A. (14)
12:00-12:45
edukacja techniczna Treder K. (3) |
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Treder K. (3)
09:50-10:35
edukacja plastyczna Treder K. (3)
10:55-11:40
wychowanie fizyczne Treder K. (MSG)
12:00-12:45
j. angielski Paluszek A. (14) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
12:50-13:35
język regionalny kaszubski Licau K. (11) 3 j. kaszubski B |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
język regionalny kaszubski Domski S. (2 Brzeźno)
08:55-09:40
język regionalny kaszubski Domski S. (2 Brzeźno) |
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna
12:00-12:45
edukacja informatyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna
09:50-10:35
edukacja polonistyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna |
08:55-09:40
edukacja polonistyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna |
08:00-08:45
edukacja polonistyczna Kwiecień M. (2 Brzeźno) Dodatkowi nauczyciele: Jarmoluk Katarzyna |