Biblioteka - tu kwitnie wyobraźnia!

warsztaty ogrodnicze w klasie 2 a

Utworzono: 24-10-2023

„Biblioteka  - tu kwitnie wyobraźnia!” W dniu dzisiejszym hasło tegorocznych obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych, zainspirowało uczniów z klasy 2 a do zabawy w ogrodników.  Pod fachowym okiem Pani Estery Jędrzejewskiej, która prowadzi „Kwiaciarnię Polna” w Bożympolu oraz sprawuje funkcję radnej w naszej  gminie, uczniowie posadzili w doniczkach cebulki wiosennych kwiatów.  Pani Estera  zaprosiła również  dzieci do pogawędki na temat pięknego i pachnącego świata kwiatów. Sprawiła, że poczuliśmy się jak w kwiaciarni i wyobraziliśmy sobie, ile  cierpliwości i wyobraźni wymaga praca kwiaciarki. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Esterze  za poświęcony czas i upominki (także te słodkie: ) i obiecujemy opiekować się posadzonymi roślinkami, żeby na wiosnę cieszyć się ich pięknem.

Biblioteka - tu kwitnie wyobraźnia!