Nagrody dla uczniów

Dzisiaj, 22 grudnia 2023, podczas apelu szkolnego, Pani Dyrektor z radością ogłosiła laureatów i wręczyła nagrody uczniom naszej szkoły, którzy zdobyli wyróżnienia na różnych szczeblach konkursów. Niezależnie od tego, czy osiągnięcia były ogólnopolskie, powiatowe, gminne, czy szkolne, wszyscy zasłużyli na wyjątkowe pochwały.

Nasi uczniowie licznie wzięli udział w konkursach plastycznych, literackich oraz prezentujących swoje hobby. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym za ich zaangażowanie, kreatywność i wysiłek w osiągnięciu tych sukcesów. Mamy nadzieję, że to zainspiruje wszystkich pozostałych do aktywnego udziału w kolejnych konkursach i rozwijaniu swoich pasji.

Dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Katarzynie Pajączkowskiej za nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach mikołajkowych.

Nagrody dla uczniów