Dzień Babci w Bibliotece. Spotkanie z Wyjątkową Czytelniczką, Panią Janiną oraz klasą 1b

Utworzono: 22-01-2024

Z okazji Dnia Babci, nasza Biblioteka stała się miejscem niezwykłego spotkania. Gościliśmy w niej klasę 1b oraz wyjątkową babcię, Janinę Dąbrowską, emerytowaną nauczycielkę naszej szkoły i miłośniczkę literatury.

Spotkanie rozpoczęło się od czytania książki. Pani Janina  przeczytała dzieciom opowiadanie Barbary Supeł pt. "Jadzia Pętelka odwiedza dziadków". Dzieci  wsłuchiwały się w przygody Jadzi i Stasia, którzy odwiedzili swoich ukochanych dziadków, niosąc ze sobą radość i miłość. Po fascynującej lekturze przyszedł czas na działanie. Dzieci, pełne zapału, przystąpiły do tworzenia prezentów dla swoich Dziadków. Złożyły urocze pudełeczka, w których zamknęły całą swoją miłość, serdeczność i kolorowe konfetti.

To wyjątkowe spotkanie nie tylko umożliwiło dzieciom spędzenie czasu w bibliotece w sposób kreatywny i edukacyjny, ale także okazało się świetną okazją do budowania więzi między pokoleniami. Dzieci miały okazję dzielić się swoją radością i miłością z babcią Janiną, która z  uśmiechem śledziła twórcze dokonania maluchów.

Życzymy wszystkim Dziadkom pogodnych dni, mnóstwa uśmiechu i zdrowia. Niech każdy dzień będzie dla nich pełen ciepła ze strony swoich wnuków.