Odczarowujemy czytanie!

Utworzono: 14-02-2023

W dniu dzisiejszym uczniowie z klasy 2 b odczarowywali czytanie, słuchając   audiobooka pt."Franek" Marii Konopnickiej. Przed przystąpieniem  do realizacji zadania 3 z projektu "Książko - przedstaw się" musieliśmy zadbać o odpowiednią atmosferę.Takową stworzyliśmy ...na korytarzu przed wejściem do biblioteki;)  Przyciemnione światła, mięciutkie pufy i dywany, a do tego iluminacje wyświetlane z projektora gwiazd oraz świetnie zaprezentowane przez lektora słuchowisko o Franku sprawiło, że niektórzy uczniowie bardzo się zrelaksowali i nawet na chwilkę  przysnęli.

Na koniec zajęć uczniowie  namalowali portrety głównych bohaterów opowiadania. Portrety można podziwiać w bibliotece! Są naprawdę piękne.

Odczarowujemy czytanie!