PĘDZLEM MALOWANE

spotkanie drugie o kocie - warsztaty plastyczne Julianny Górskiej z klasy 3 b z okazji Dnia Kota

Utworzono: 17-02-2023

Z okazji Dnia Kota,

po raz drugi wspomniano w bibliotece  o kocie,  podczas warsztatów plastycznych przygotowanych przez Juliannę Górską z z klasy 3 b. Julianna wybrała właśnie Dzień Kota, aby podzielić się swoimi zainteresowaniami z uczniami z klas 1.

Podczas spotkania Julianna opowiedziała o pasji do malowania obrazów oraz zaprezentowała wystawę swoich, prac którą można było również wcześniej podziwiać na korytarzu. Jak wspomina, pierwszy obraz (zachód słońca) namalowała po swoich 9 urodzinach, a inspiracje czerpie z internetu oraz różnych przedmiotów użytkowych. Z okazji  Dnia Kota, uczennica zaproponowała zgromadzonym wspólne wykonanie tematycznego obrazu.

Juliannie gratulujemy pięknego talentu, uczniom dziękujemy za zaangażowanie i wspólnego portretu KOTA  wykonanie !

PĘDZLEM MALOWANE