"Pokaż, co czujesz" pierwszoklasisto

"Boom! nas komiksy i gry planszowe w bibliotece".

Utworzono: 14-11-2023

W bibliotece Szkoły Podstawowej w Łęczycach odbyły się zajęcia w ramach akcji "Boom3! na komiksy i gry planszowe", w których uczestniczyli uczniowie z kalsy 1 b.  Pani bibliotekarka wprowadziła  dzieci w świat komiksu "Emocje".
  Po krótkiej pogadance na temat emocji, uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy i nauki.Dzieci miały okazję bawić się w kalambury, co dostarczyło im nie tylko radości, ale również pomogło lepiej zrozumieć różnorodność uczuć. Uczniowie wykonali także kostki emocji, co pozwoliło im wyrazić swoje odczucia w kreatywny sposób.
   Podczas spotkania pierwszoklasiści zapoznali się również z innymi komiksami otrzymanymi w ramach akcji, a gra planszowa "Pitagoras" stała się świetnym pretekstem do nauki matematyki i logicznego myślenia. Zasady gry zostały dostosowane specjalnie dla pierwszaków, co sprawiło, że zabawa była dostępna i ekscytująca dla wszystkich uczestników. Całe wydarzenie nie tylko integrowało dzieci, ale także rozbudziło ich ciekawość i zapał do nauki poprzez kreatywne podejście do komiksów i gier planszowych.
Zajęcia odbyły się w we współpracy z Biblioteką Publiczną.

"Pokaż, co czujesz" pierwszoklasisto