Sensoryczny kogel - mogel

świętujemy Dzień Ryby z grupą 0E

Utworzono: 05-01-2024

W bibliotece odbyło się kolejne niezwykle fascynujące spotkanie z przedszkolakami z grupy O E, biorącymi udział w programie "Sensoryczny kogel - mogel". Tym razem świętowaliśmy Dzień Ryby, podczas którego maluchy przeniosły się w magiczny świat podwodnych przygód dzięki opowieści o "Błysku, Najpiękniejszej Rybce w Oceanie".

Po inspirującej lekturze przedszkolaki wzięły udział w nietypowym łowieniu papierowych rybek za pomocą specjalnie przygotowanej wędki. To kreatywne ćwiczenie nie tylko rozwijało wyobraźnię dzieci, ale także uczyło ich cierpliwości. Najmłodsi z niecierpliwością oczekiwali, czy uda im się złowić swoją "zdobycz". Radość ich była ogromna, gdyż po wyczekanym czasie i pełnych emocji staraniach, połów rybek okazał się dla nich pełen sukcesu!

Sensoryczny kogel - mogel