Walentynki z książką i zabawą

Utworzono: 14-02-2024

Dzisiejsze Walentynki w bibliotece przyniosły radość i uśmiech na twarze małych gości - przedszkolaków z grup 0C i 0D. Te walentynkowe spotkania, połączyły świat literatury z kreatywnymi zabawami. Główną atrakcją spotkania była lektura dwóch uroczych historii, które poruszyły serca małych czytelników. Pierwsza opowiadała o przygodach Franklina, sympatycznego bohatera, który w drodze do swoich przyjaciół przypadkowo gubi wykonane dla nich walentynki. Druga historia opowiadała o wilku, który, mimo swej groźnej reputacji, okazał się być bardzo dobrym i troskliwym stworzeniem, poszukującym swojej wybranki serca.

Po lekturze przyszedł czas na zabawy. Dzieci mogły bawić się w łączenie postaci z bajek w pary oraz tworzyć serduszka z różnych materiałów - od klocków po paluszki.

Na zakończenie Panie Bibliotekarki życzyły wszystkim wspaniałych Walentynek, pełnych miłości i radości.

Walentynki  z książką i zabawą